Uzņēmuma stuktūra

APF grupā ir vairāki savstarpēji saistīti uzņēmumi. Tā sastāv no mātes uzņēmuma AS “APF Holdings” un meitas uzņēmumiem SIA "Alūksnes putnu ferma", SIA "APF Trading", SIA "Oluskne", SIA "Preiļu putni" un SIA "APF Energy"

AS "APF Holdings" apvieno visus grupas uzņēmumus, attīsta statēģiskos virzienus, zīmolus un jaunus produktus.

Padome

Efektīvai pārvaldībai, lēmumu pieņemšanai un ilgtermiņa izaugsmei nepieciešama prasmīga un profesionāla uzraudzības padome. APF uzraudzības padomes locekļi ir lauksaimniecības un finanšu eksperti, kas kompetenti nodrošina visu iesaistīto interešu ievērošanu.

Uldis Iltners Padomes priekšsēdētājs

Uldis Iltners ir uzņēmējs, MADARA Cosmetics līdzdibinātājs. Uldim Iltneram ir vairāk nekā 20 gadu veiksmīga pieredze skaistum kopšanas nozarē, vadot vienu no modernākajām ražotnēm Ziemeļeiropā - AS "Madara Cosmetics".
Uldis Iltners ir stratēģis un pastāvīgi attīsta un paplašina biznesu skaistumkopšanas nozarē, kas attīstības tempos ir ļoti dinamiska. Uldis labprāt dalās pieredzē ar citiem uzņēmējiem, un novērtējam viņa profesionālo iesaisti APF attīstībā.
Papildus tam, Uldis ir iesaistījies dažādās biznesa aktivitātēs citos uzņēmumos, lai paplašinātu savu investīciju portfeli.
Uldis Iltners ir ieguvis bakalaura grādu biznesa vadībā un finansēs. 

Eva Berlaus Padomes priekšsēdētāja vietniece

Eva Berlaus ir zvērināta advokāte, Latvijas Sorainen advokātu biroja vadošā partnere, kas vienlaikus vada arī biroja uzņēmumu apvienošanās un iegādes darījumu (M&A) praksi Latvijā
Ikdienā Eva Berlaus apvieno zvērinātu advokātu biroja vadīšanu un praktisku konsultāciju sniegšanu klientiem visdažādākajos juridiskos jautājumos.
Eva ir Latvijas Advokātu kolēģijas un Starptautiskās Advokātu asociācijas biedrs. 
Eva ir ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā Stokholmas Ekonomikas Augstskolā.

Migels Džordao Padomes loceklis

Migels Džordao ir stratēģiskās  un finanšu vadītājs uzņēmumā Gardin — Apvienotajā Karalistē bāzētā riska kapitāla atbalstītā startup uzņēmumā, kas nodarbojas ar novatoriskām iekārtām fenotipu noteikšanai ar mašīnmācīšanās palīdzību, lai optimizētu ražu, ražas sastāvu un pārtikas ražošanas kvalitāti.
Migelam Džordao ir plaša pieredze investīciju banku un finanšu pakalpojumu jomā, bijis dažādos amatos šajā nozarē. Kopš 2017. gada Migels Džordao ir CFA (Chartered Financial Analyst Institute) dalībnieks.
Migels Džordao vēlas attīstīt divus virzienus - labākas pārtikas sistēmas un spēcināt cilvēku finanšu pratību. 2020. gadā viņš kopā ar citiem CFA dalībniekiem nodibināja finanšu pratības programmu, kas māca jauniešiem par krāšanu, budžeta veidošanas un ieguldījumu priekšrocībām. Viņa pašreizējais finanšu portfelis ietver tādus uzņēmumus kā Extracellular, Cala, Allplants, THIS un Heura - FoodTech space, Moneybox.
Migelam Džordao ir Londonas Biznesa skolas maģistra grāds, Cass Business School maģistra grāds finansēs, Nova Biznesa un ekonomikas augstskolas bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā un vadībā.

Aleksandrs Adamovičs Padomes loceklis

Aleksandrs Adamovičs ir LBTU LF (Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Lauksaimniecības fakultātes) profesors un vadošais pētnieks ar doktora grādu lauksaimniecībā (Dr. agr.).
Turklāt Aleksandrs Adamovičs ir Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas loceklis, Latvijas Zinātnes padomes loceklis, doktora studiju programmas „Lauksaimniecība” vadītājs. 
Aleksandram ir uzkrāta spēcīga profesionālā pieredze agrobiotehnoloģiju nozarē. Galvenās zinātniskās darbības jomas: Lauksaimniecība, agronomija, pedagoģija, lopbarības ražošana, pļavkopība, augkopība, dzīvnieku ēdināšana, bioenerģētika.