APF uzsāk iepirkuma procedūru divu jaunu vistu novietņu būvniecībai

5.12.2023.
Rīga, Latvija - Latvijas agrorūpniecības nozares nozīmīgs dalībnieks un trešais lielākais olu ražotājs Baltijas reģionā APF Holdings (turpmāk tekstā - APF) ar prieku paziņo par jaunas iepirkuma procedūras uzsākšanu divu modernu vistu novietņu būvniecībai. Šis stratēģiskais solis atbilst uzņēmuma akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO) mērķiem.

APF Holdings uzsāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunai ēku celtniecībai Alūksnē, kas apliecina attīstības stratēģiju ar taustāmiem darbiem

29.11.2023.
Viens no vadošajiem olu ražotājs Baltijā APF Holdings (NASDAQ: EGG) ir uzsācis būvlaukuma sagatavošanas darbus moderno šķirošanas, olu apstrādes un noliktavas telpu celtniecībai Alūksnē. Šis ir pirmais solis Alūksnes putnu fermas (APF) grupas ambiciozo investīciju mērķu īstenošanā, kas tika izklāstīti tā nesenajā akciju sākotnējā publiskajā piedāvājumā (IPO).

Šodien biržā sāk kotēt APF Holdings akcijas

9.11.2023.
Šodien pulksten 10:00 Nasdaq Rīga biržā sāka kotēt AS APF Holdings (turpmāk – APF) akcijas. Kotācija tika uzsākta pēc APF sākotnējā akciju piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering), kas noslēdzās 3. novembrī. Uzsākot kotāciju, akcijas cena bija 5.11 eiro. Akcijas ir iekļautas First North sarakstā un to tirdzniecības simbols ir “EGG”.

APF Holdings IPO piesaista 107% no investīciju mērķa, iegulda divi pensiju fondi

6.11.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF) sākotnējā akciju piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering), kas noslēdzās piektdien, 3. novembrī, ir piesaistījis 107 % no investīciju mērķa, jeb 5 624 204 eiro. IPO mērķis pie cenas 5.11 eiro par akciju bija 5 252 722 eiro. Kopumā IPO piedalījās 2 128 investori un nozīmīgu daļu emisijas akciju ir iegādājušies arī divi Latvijas pensiju fondi.

APF Holdings IPO tiek pagarināts līdz 3. novembrim

30.10.2023.
Citadeles grupas aktīvu pārvaldes uzņēmums IPAS CBL Asset Management tā pārvaldītā valsts fondēto pensiju plāna CBL Aktīvais vārdā izteicis gatavību iegādāties nozīmīgu daļu no AS APF Holdings (turpmāk – APF) sākotnējā akciju piedāvājuma (IPO jeb Initial Public Offering) emisijas akcijām.

APF Holdings tirdzniecības simbols biržā būs “EGG”, IPO noslēgsies pirmdien

27.10.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), kuram šobrīd noris sākotnējais akciju piedāvājums (IPO jeb Initial Public Offering), tirdzniecības simbols biržā, uzsākot akciju kotāciju, būs “EGG”. Simbols izvēlēts, lai skaidri investoriem vēstītu par uzņēmuma galveno darbības veidu – olu ražošanu. APF IPO noslēgsies pirmdien, 30. oktobrī un investori ir aicināti iesniegt parakstīšanās orderus uz akcijām savās internetbankās līdz pulksten 12:00, lai bankas tos spētu laicīgi apstrādāt.

Alūksnes putnu ferma uzstāda savu saules enerģijas parku

25.10.2023.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, ir uzsācis sava saules enerģijas parka uzstādīšanu. Parkā šobrīd notiek instalācijas darbi un pēc tā nodošanas ekspluatācijā tā jauda būs 250 kWp, ko nodrošinās 384 saules paneļi. Kopējā investīcija saules enerģijas parkā ir vairāk kā 240 tūkstoši eiro.

Alūksnes putnu ferma saņems 2 miljonus eiro no Lauku atbalsta dienesta

23.10.2023.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, piektdien, 20. oktobrī ir saņēmis Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) Lēmumu par projekta iesnieguma apstiprināšanu, kura ietvaros uzņēmums, izpildot atbalsta saņemšanas nosacījumus, saņems 2 miljonus eiro savu attīstības plānu finansēšanai. APF šobrīd īsteno savu sākotnējo akciju piedāvājumu (IPO jeb Initial Public Offering) un minētais LAD finansējums būtiski uzlabo APF investīciju plānu īstenošanas ekonomisko pamatojumu.

APF Holdings jaunputnu audzēšanas fermā Preiļos ieguldīs 1.7 miljonus eiro

19.10.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF) grupā ietilpstošais uzņēmums SIA Preiļu putni, kas nodarbojas ar dējējvistu audzēšanu cita APF grupas uzņēmuma - SIA Alūksnes putnu ferma vajadzībām, no Preiļu novada pašvaldības vakar ir pieņēmis ilgtermiņa nomā pašvaldības uzbūvētu ēku ar aptuveni 1500 m2 platību, kas tagad tiks pielāgota cāļu audzēšanai līdz dējējvistu vecumam. APF šīs jaunās fermas izveidē ieguldīs 1.7 miljonus eiro un paredzams, ka šis projekts pilnībā darbu uzsāks nākamā gada trešajā ceturksnī.

Šodien sākas APF Holdings IPO – parakstīšanās uz akcijām līdz 30. oktobrim

13.10.2023.
Šodien pulksten 10:00 sākas APF Holdings (turpmāk – APF) akciju sākotnējais publiskais piedāvājums (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) un laikā līdz 30. oktobra pulksten 15:30 jebkurš Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājs, kā arī institucionālais investors var parakstīties uz jaunām APF akcijām. Vienas akcijas cena ir 6.81 eiro un minimālais ieguldījums ir viena akcija. APF ir uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni,