Vīzija

Pasaule no mums var mācīties, kā padarīt industriālo lauksaimniecību ētisku un atbilstošu aprites ekonomikas principiem.

Misija

Mēs atrodam arvien jaunus un efektīvus veidus, kā olas var apmierināt gan cilvēku, gan mūsu planētas vajadzību pēc enerģijas. Uz īstā ceļa mūs notur uzticams morālais kompass un bez-atkritumu saimniekošanas princips.

Vērtības

Hands Heart

Optimisms

Katrā lietā saredzam labumu un potenciālo vērtību. Jebkuru saskarsmi sākam ar pārliecību, ka ikviens cilvēks ir lielisks partneris un kolēģis. Šķēršļus uztveram kā izaicinājumus un izmantojam aprites ekonomikas principus, lai radītu jaunas idejas un risinājumus.

Eye

Atvērts prāts

Mēs esam radoši lauksaimnieki. Meklējam arvien jaunus un inovatīvus veidus, kā piešķirt olām un to blakusproduktiem papildu vērtību. Atvērtību ievērojam arī būvējot attiecības, jo jaunas idejas dzimst atvērtās sarunās.

Hands

Lojalitāte

Veicinām Latvijas lauku uzplaukumu un ieguldām vietējā kopienā. Sniedzam atbalstu tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams, un spējam nodrošināt ilglaicīgus ieguvumus. Mūsu darbinieku savstarpējās attiecības ir atbalstošas un iedrošinošas.

Chicken

Morālais kompass

Aktīvi strādājam, lai padarītu mūsu produktus un saimniekošanu ētiskākus un ilgtspējīgākus. Uzlabojam putnu labklājības standartus, nodrošinām lielisku darba vidi un labāku patērētāju pieredzi.