GRUPAS STUKTŪRA

APF grupā ir vairāki savstarpēji saistīti uzņēmumi. Tā sastāv no mātes uzņēmuma AS “APF Holdings” un meitas uzņēmumiem SIA "Alūksnes putnu ferma", SIA "APF Trading", SIA "Oluskne", SIA "Preiļu putni" un SIA "APF Energy"

AS "APF Holdings" apvieno visus grupas uzņēmumus, attīsta statēģiskos virzienus, zīmolus un jaunus produktus.

Padome

Efektīvai pārvaldībai, lēmumu pieņemšanai un ilgtermiņa izaugsmei nepieciešama prasmīga un profesionāla uzraudzības padome. APF uzraudzības padomes locekļi ir lauksaimniecības un finanšu eksperti, kas kompetenti nodrošina visu iesaistīto interešu ievērošanu.

ULDIS ILTNERS Padomes priekšsēdētājs

Uldis Iltners ir uzņēmējs, MADARA Cosmetics līdzdibinātājs. Uldim Iltneram ir vairāk nekā 20 gadu veiksmīga pieredze skaistum kopšanas nozarē, vadot vienu no modernākajām ražotnēm Ziemeļeiropā - AS "Madara Cosmetics".
Uldis Iltners ir stratēģis un pastāvīgi attīsta un paplašina biznesu skaistumkopšanas nozarē, kas attīstības tempos ir ļoti dinamiska. Uldis labprāt dalās pieredzē ar citiem uzņēmējiem, un novērtējam viņa profesionālo iesaisti APF attīstībā.
Papildus tam, Uldis ir iesaistījies dažādās biznesa aktivitātēs citos uzņēmumos, lai paplašinātu savu investīciju portfeli.
Uldis Iltners ir ieguvis bakalaura grādu biznesa vadībā un finansēs. 

EVA BERLAUS Padomes priekšsēdētāja vietniece

Eva Berlaus ir zvērināta advokāte, Latvijas Sorainen advokātu biroja vadošā partnere, kas vienlaikus vada arī biroja uzņēmumu apvienošanās un iegādes darījumu (M&A) praksi Latvijā
Ikdienā Eva Berlaus apvieno zvērinātu advokātu biroja vadīšanu un praktisku konsultāciju sniegšanu klientiem visdažādākajos juridiskos jautājumos.
Eva ir Latvijas Advokātu kolēģijas un Starptautiskās Advokātu asociācijas biedrs. 
Eva ir ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā Stokholmas Ekonomikas Augstskolā.

MIGELS DŽORDAO Padomes loceklis

Migels Džordao ir stratēģiskās  un finanšu vadītājs uzņēmumā Gardin — Apvienotajā Karalistē bāzētā riska kapitāla atbalstītā startup uzņēmumā, kas nodarbojas ar novatoriskām iekārtām fenotipu noteikšanai ar mašīnmācīšanās palīdzību, lai optimizētu ražu, ražas sastāvu un pārtikas ražošanas kvalitāti.
Migelam Džordao ir plaša pieredze investīciju banku un finanšu pakalpojumu jomā, bijis dažādos amatos šajā nozarē. Kopš 2017. gada Migels Džordao ir CFA (Chartered Financial Analyst Institute) dalībnieks.
Migels Džordao vēlas attīstīt divus virzienus - labākas pārtikas sistēmas un spēcināt cilvēku finanšu pratību. 2020. gadā viņš kopā ar citiem CFA dalībniekiem nodibināja finanšu pratības programmu, kas māca jauniešiem par krāšanu, budžeta veidošanas un ieguldījumu priekšrocībām. 
Migelam Džordao ir Londonas Biznesa skolas maģistra grāds, Cass Business School maģistra grāds finansēs, Nova Biznesa un ekonomikas augstskolas bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā un vadībā.

ALEKSANDRS ADAMOVIČS Padomes loceklis

Aleksandrs Adamovičs ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes (LBTU LPTF) profesors, vadošais pētnieks ar doktora grādu lauksaimniecībā (Dr.agr.). Turklāt Aleksandrs Adamovičs ir Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas loceklis, kā arī 10 gadus bijis LBTU Agrobiotehnoloģias institūta direktors, un 19 gadus ir vadījis doktora studiju programmu „Lauksaimniecība”. Aleksandram ir uzkrāta liela profesionālā pieredze agrobiotehnoloģiju nozarē. Galvenās zinātniskās darbības jomas: agronomija, pļavkopība, augkopība, pedagoģija, lopbarības ražošana, dzīvnieku ēdināšana, bioenerģētika.

Valde

JURIJS ADAMOVIČS APF Holdings dibinātājs un Valdes priekšsēdētājs

Jurijs Adamovičs ir uzņēmējs, investors un starptautiski atzīts banku restrukturizācijas un korporatīvās attīstības profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. 

Jurijs nozarei saredz spēcīgu potenciālu, jo olu un putnu gaļas proteīna patēriņš pasaulē turpina pieaugt straujāk par jebkuru citu dzīvnieku izcelsmes proteīna veidu un uzskata, ka ir jāizmanto Latvijas putnkopības nozares priekšrocības, lai attīstītu šo tirgu. Šobrīd Jurijs pilda amata pienākumus vairākos savu investīciju portfeļa uzņēmumos valdes un padomes priekšsēdētāja pienākumus, kā ir Industra Bank AS priekšsēdētājs bez izpildpilnvarām. 

Jurijs ir ieguvis maģistra grādu finansēs prestižajā Londonas Biznesa skolā, maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grādu starptautiskajās ekonomiskajās attiecības Latvijas Universitātē, kā arī pabeidzis ekonomikas doktora studiju programmas teorētisko kursu.

HERMANIS DOVGIJS Izpilddirektors

Hermanis pārrauga arī visu koncerna meitas uzņēmumu darbību. Viņam ir ļoti plaša pieredze uzņēmu restrukturizācijas, sistēmisko transformāciju procesu realizēšanā un viņš ir pārliecināts, ka ilgstpējīgu risinājumu integrēšana ražošanas procesos ir viens no veiksmīgas izaugsmes stūrakmeņiem. Viņaprāt, arī ieguldījums vietējo iedzīvotāju kopienā un vides aizsardzībā ir vismaz tikpat nozīmīgs, kā ieguldījums ražotnes paplašināšanā un modernizācijā. Pirms pievienošanās APF komandai, Hermanis veidojis veiksmīgu karjeru banku un aktīvu pārvaldības nozarē Skandināvijas, Austrumeiropas un NVS valstīs.  Daugavpils Universitātē viņš ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.

MIHAILS KEZIKS Finanšu direktors

Mihails ir pieredzējis finanšu nozares vadītājs. Pirms pievienošanās APF komandai, Mihails darbojās kā projektu direktors un portfolio menedžeris lielās finanšu institūcijās. No ekonomikas viedokļa, Mihails saredz lauksaimniecības un putnkopības finansiālo pievilcību  – olas būs pieprasītas kamēr vien cilvēki ēdīs. Taču papildu vērtību šai nozarei piešķir izaugsmes iespējas, kas rodas paralēli uzņēmuma attīstībai, veicot nepārtrauktus uzlabojumus putnu labturības jomā, ieviešot arvien vairāk aprites ekonomikas elementus un tādējādi ļaujot atklāt arvien jaunus veidus kā olu un olu produktu ražošanas blakusproduktus un atkritumus var izmantot produktīvi. Mihails SGH Varšavas Ekonomikas skolā ieguvis maģistra grādu finansēs un banku darbībā.

SAZIŅAI AR INVESTORIEM

Jana Garanča
Mārketinga un digitālo projektu vadītāja

investors@apfholdings.lv

Tel. nr.: +371 62 102 911