Fiteg² olu baltuma smūtijs Gatavs dzeršanai

Fiteg² ir olu smūtijs, kas pagatavots no kūtī dētām olām, bagātīgs bioloģiski vērtīgu olbaltumvielu avots. Dzeršanai gatavs, pasterizēts produkts ar ābolu un vaniļas, mango un apelsīnu garšām. Tam nav miltainas tekstūras vai izteiktas olu garšas.

Fiteg² ir ideāli piemērots senioriem, aktīviem cilvēkiem, sportistiem, jaunajām māmiņām un bērniem (ieteicams lietot no 5 gadu vecuma). Lieliski piemērots brokastīm, uzkodām, pusdienām, svara regulēšanai un kā vērtīgs našķis.

KLASE
A
KLASE
ārpus sprostiem dētas olas
2
ārpus sprostiem dētas olas

Uzglabāšana

Glabājiet to atdzesētu, lai ilgāk saglabātu svaigu.

+2°C ... +6°C, kopējais derīguma termiņš: 140 dienas;
pēc atvēršanas izlietot 3 dienu laikā.

Iepakots LDPE un HDPE 300ml kartona kastītē ar pārstrādājamu korķi.

Nesatur

glutēnu
Laktozi
cukuru
Taukus
soju

OLU MASA

Radi izcilus produktus no mūsu pasterizētās olu masas, kas iegūta no kvalitatīvām kūtī dētām Alūksnes putnu fermas olām. Mūsu rūpīgi atlasītās olas ir pārstrādātas šķidrā konsistencē un iepakotas sterilā iepakojumā. Uzlabo savu kulinārijas pieredzi ar mūsu augstākās kvalitātes olu masu!

Glabājiet to atdzesētu, lai ilgāk saglabātu svaigu.

Iepakota 10L kastēs.

klase
A/B
klase
ārpus sprostiem dētas olas
2
ārpus sprostiem dētas olas

Priekšrocības

  • Pasterizēta
  • Bez čaumalām un papildus piemaisījumiem
  • Gatava tūlītējai lietošanai ēdienu gatavošanai
  • Ērta uzglabāšana/turēšana
  • Dabisks produkts, bez konservantiem vai papildus piedevām
  • Olbaltumvielu avots

Lieliski noder...

Izbaudiet mūsu olu masas daudzpusību, kas ir rūpīgi ražota, lai atbilstu augstākajiem produktu higiēnas un drošības standartiem. Šī augstākās kvalitātes olu masa ir ideāli piemērota izmantošanai receptēs, kurās ir iekļautas olas. Neatkarīgi no tā, vai veicat liela mēroga ražošanu vai gatavojat mazākus kulinārijas izstrādājumus, mūsu olu masa ir piemērota ikvienam, kam patīk gatavot. Mūsu olu masa uzlabos jebkura izstrādājuma garšu un kvalitāti, sākot ar gaisīgu olu kulteni un pikantām omletēm un beidzot ar gardiem konditorejas izstrādājumiem, pankūkām, kūkām un makaroniem. Atveriet bezgalīgas kulinārijas iespējas ar mūsu izcilo produktu!