Jurijs Adamovičs APF Holdings dibinātājs un Valdes priekšsēdētājs

Jurijs Adamovičs ir uzņēmējs, investors un starptautiski atzīts banku restrukturizācijas un korporatīvās attīstības profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. 

Jurijs nozarei saredz spēcīgu potenciālu, jo olu un putnu gaļas proteīna patēriņš pasaulē turpina pieaugt straujāk par jebkuru citu dzīvnieku izcelsmes proteīna veidu un uzskata, ka ir jāizmanto Latvijas putnkopības nozares priekšrocības, lai attīstītu šo tirgu. Šobrīd Jurijs pilda amata pienākumus vairākos savu investīciju portfeļa uzņēmumos valdes un padomes priekšsēdētāja pienākumus, kā ir Industra Bank AS priekšsēdētājs bez izpildpilnvarām. 

Jurijs ir ieguvis maģistra grādu finansēs prestižajā Londonas Biznesa skolā, maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grādu starptautiskajās ekonomiskajās attiecības Latvijas Universitātē, kā arī pabeidzis ekonomikas doktora studiju programmas teorētisko kursu.

HERMANIS DOVGIJS Izpilddirektors

Hermanis pārrauga arī visu koncerna meitas uzņēmumu darbību. Viņam ir ļoti plaša pieredze uzņēmu restrukturizācijas, sistēmisko transformāciju procesu realizēšanā un viņš ir pārliecināts, ka ilgstpējīgu risinājumu integrēšana ražošanas procesos ir viens no veiksmīgas izaugsmes stūrakmeņiem. Viņaprāt, arī ieguldījums vietējo iedzīvotāju kopienā un vides aizsardzībā ir vismaz tikpat nozīmīgs, kā ieguldījums ražotnes paplašināšanā un modernizācijā. Pirms pievienošanās APF komandai, Hermanis veidojis veiksmīgu karjeru banku un aktīvu pārvaldības nozarē Skandināvijas, Austrumeiropas un NVS valstīs.  Daugavpils Universitātē viņš ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.

Mihails Keziks Finanšu direktors

Mihails ir pieredzējis finanšu nozares vadītājs. Pirms pievienošanās APF komandai, Mihails darbojās kā projektu direktors un portfolio menedžeris lielās finanšu institūcijās. No ekonomikas viedokļa, Mihails saredz lauksaimniecības un putnkopības finansiālo pievilcību  – olas būs pieprasītas kamēr vien cilvēki ēdīs. Taču papildu vērtību šai nozarei piešķir izaugsmes iespējas, kas rodas paralēli uzņēmuma attīstībai, veicot nepārtrauktus uzlabojumus putnu labturības jomā, ieviešot arvien vairāk aprites ekonomikas elementus un tādējādi ļaujot atklāt arvien jaunus veidus kā olu un olu produktu ražošanas blakusproduktus un atkritumus var izmantot produktīvi. Mihails SGH Varšavas Ekonomikas skolā ieguvis maģistra grādu finansēs un banku darbībā.

Diliara Adamovičs Ilgstspējīgās attīstības un korparatīvās komunikācijas vadītāja

Viena no Diliaras galvenajām vērtībām ir sociāli atbildīga pieeja biznesam, ko no 2021. gada viņa īsteno darbā APF. Diliarai ir 20 gadu darba pieredze korporatīvās kultūras veidošanā specializētos projektos, tostarp mārketingā Austrumeiropā. Vairāk nekā 10 gadus viņa attīsta un īsteno dažādus labdarības projektus, kas šobrīd tiek ieviesti arī APF. Diliaras plašo darba pieredzi papildina arī augstākā izglītība personāla vadības jomā.

Zane Jansone Administratīvā direktore

Līdz nonākšanai putnkopības nozarē Zanes darba lauks bijis saistīts ar tirdzniecības un banku nozari. Administratīvā atbalsta jomā dažādos amatos viņa darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Zane uzskata, ka pārtikas ražošanas nozare ir ļoti dinamiska un mainīga, kas neļauj iestigt rutīnā un liek meklēt jaunas pieejas un risinājumus. Īpašs gandarījums viņai ir par iespēju strādāt kopā ar neatlaidīgu vadības komandu un attīstīt tādu pārtikas ražošanas virzienu, kas patērētājiem piedāvās tik ārkārtīgi vērtīgu un visiem pieejamu produktu – olas.

Olga Stepanova Jauno pārtikas produktu izstrādes vadītāja

APF Olga ir atbildīga ne tikai par jaunu produktu ideju ģenerēšanu, ieviešanu un izstrādi, bet arī to, lai ikkatra APF ola tiktu saražota vislabākajos apstākļos. Viņa uzskata, ka ola ir ļoti daudzveidīgs produkts, un no tās iespējams pagatavot ļoti daudzus citus garšīgus ražojumus. Olas potenciāls neesot pilnībā atklāts. Olga ir ieguvusi maģistra grādu ķīmijas tehnoloģiju nozarē, ko papildina darba pieredze vadošos pārtikas, zinātnes un sporta uztura ražošanas uzņēmumos. 

Mārtiņš Dreimanis Operacionālais direktors

Mārtiņš Dreimanis ir augsti kvalificēts un mērķtiecīgs SIA Alūksnes Putnu Ferma Operacionālais vadītājs. Aizraujoties ar ražošanas efektivitātes optimizēšanu, viņš lepojas ar dažādu uzlabojumu projektu vadīšanu un visu ražotņu netraucētas darbības nodrošināšanu. Viņa pieredze ir efektīva resursu pārvaldībā, sniedzot vērtīgu ieskatu procesu uzlabošanā un nodrošinot augstas kvalitātes rezultātus. Viņam ir prasme stratēģiski plānot un koordinēt cilvēkresursus, veicināt komandas motivāciju un atbalstīt kolēģu profesionālo izaugsmi. Turklāt viņa vērība pret detaļām nodrošina, ka mēs piegādājam augstākās klases preces un pakalpojumus. Mārtiņa nelokāmā apņemšanās un personiskais pieskāriens lielā mērā veicina uzņēmuma panākumus.

Jānis Sproģis-Nuka Pārdošanas vadītājs

Jānis ir pieredzējis pārdošanas profesionālis, kurš tiecas pretī izaicinājumiem un dažādībai, ko sniedz katrs lielais projekts. Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi olu nozarē gan vietējā gan starptautiskajā tirgū, viņam ir padziļinātas zināšanas par ražošanas procesiem, un uzkrāta neatsverama profesionālā pieredze loģistikas un tirdzniecības procesu vadīšanā. Jānis augstu vērtē ciešu sadarbību ar kolēģiem un pastāvīgi iesaistās izaicinošos projektos APF tirgus daļas paplašināšanai.

Jana Garanča Mārketinga un digitālo projektu vadītāja

Jana pievienojās APF komandai 2023. gadā kā mārketinga un digitālo projektu vadītāja. Viņas pieredze dažādās nozarēs – ieskaitot 23 gadus automobiļu nozarē, vēlāk FMCG, ēdināšanas un e-komercijas sektoros – kā arī MBA mārketingā, ir nenovērtējama APF uzsāktajos ambiciozajos projektos. Janas pieeja, ko raksturo pastāvīga, jaunu praktisku zināšanu apgūšana un inovāciju ieviešana, ir būtisks atbalsts APF produktu attīstībai un mārketinga stratēģijām.

Jevgēnijs Dmitrijevs Attīstības direktors

Jevgēniju var raksturot, kā dedzīgu, ambiciozu un izlēmīgu. Līdz savas karjeras uzsākšanās putnkopības biznesā Jevgēnijs ir darbojies IT&T nozarē, kur guvis daudzpusīgu pieredzi – IT&T attīstības projektu un iepirkumu vadībā, ikgadējā budžeta plānošanā, kvalitātes un atbilstības vadībā. Savas karjeras laikā guvis padziļinātas zināšanas finansēs, kuras papildinājis ar tehnisko izpratni par procesiem un efektīvu komandas vadīšanu. Jevgēnija atbildībā ir visu APF stratēģiskās attīstības projektu īstenošana.

Māra Sīlīte Vecākā finanšu analītiķe

Māras ieguldījums APF ir datu analīzes procesu paplašināšana operatīvajā biznesā. Māra ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā un viņai ir spēcīga pieredze grāmatvedībā, auditā un finanšu analīzē. Ar gandrīz 8 gadu profesionālo pieredzi banku sektorā un 13 gadu pieredzi farmācijas un stividora jomās, 2023. gadā viņa pievienojās olu ražošanas nozarei, kas ir jauna iespēja ar izaicinājumiem un izaugsmes potenciālu. Ļoti īsā laikā Māra ir apliecinājusi savu profesionalitāti finansēs arī šajā nozarē.