Kļūt par APF investoru ir viegli! Aicinām apskatīt zemāk norādīto informāciju. Ja nepieciešama palīdzība ar vērtspapīru konta atvēršanu, skatieties instrukcijas vērtspapīru kontu atvēršanai un akciju iegādei Citadele, Luminor, SEB un Swedbank bankās.

Jaunā akcijas cena 5,11 EUR.
Parakstīšanas periods līdz 03.11.2023 plkst. 12.00.

AS APF Holdings akcijām piešķirtais Starptautiskais vērtspapīru identifikācijas numurs: LV0000101921

Investoriem, kuri jau parakstījās uz akcijām, nekas nav jādara un pēc akciju alokācijas (akciju piešķiršanas pēc IPO noslēguma) viņu orderi tiks izpildīti par jauno cenu 5,11 eiro ar akciju un naudas starpība tiks atgriezta kontā. Ja tomēr jaunā cena un parakstīšanās perioda izmaiņas investorus neapmierina, tie var atcelt savus jau iesniegtos darījumus līdz 2. novembra 15:30. 
 
Ja rodas papildu jautājumi, sazinies ar mums, aizpildot formu zemāk.

null

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir sākotnējais publiskais piedāvājums (IPO)?

Akciju sākotnējais publiskais piedāvājums jeb IPO (angliski: Initial Public Offering) ir uzņēmuma akciju emitēšana un to publiska piedāvāšana ieguldītājiem, un sekojoša akciju iekļaušana biržā. Līdz ar to, IPO procesā privāts uzņēmums kļūst par tādu, kur ikviens interesents, iegādājoties uzņēmuma akcijas, var kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku jeb akcionāru.

Kas ir akcija?

Kas ir vērtspapīru konts?

Kā es varu parakstīties uz APF akcijām?

Vai es saņemšu visas akcijas, uz kurām parakstīšos?

Kad man būs jāmaksā par akcijām?

Kas ir prospekts?

NOSŪTIET MUMS SAVU JAUTĀJUMU

Ja Jūs neatrodat nepieciešamo informāciju “Biežāk uzdoto jautājumu” sadaļā, aicinām sazināties ar mums. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem. Lūdzam izmantot zemāk esošo formu ērtākai saziņai. 

Egg carton

Izvēlies savu banku

Tel. nr: + 370 5 210 3354