APF Holdings IPO piesaista 107% no investīciju mērķa, iegulda divi pensiju fondi

6.11.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF) sākotnējā akciju piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering), kas noslēdzās piektdien, 3. novembrī, ir piesaistījis 107 % no investīciju mērķa, jeb 5 624 204 eiro. IPO mērķis pie cenas 5.11 eiro par akciju bija 5 252 722 eiro. Kopumā IPO piedalījās 2 128 investori un nozīmīgu daļu emisijas akciju ir iegādājušies arī divi Latvijas pensiju fondi.

APF Holdings IPO tiek pagarināts līdz 3. novembrim

30.10.2023.
Citadeles grupas aktīvu pārvaldes uzņēmums IPAS CBL Asset Management tā pārvaldītā valsts fondēto pensiju plāna CBL Aktīvais vārdā izteicis gatavību iegādāties nozīmīgu daļu no AS APF Holdings (turpmāk – APF) sākotnējā akciju piedāvājuma (IPO jeb Initial Public Offering) emisijas akcijām.

APF Holdings tirdzniecības simbols biržā būs “EGG”, IPO noslēgsies pirmdien

27.10.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), kuram šobrīd noris sākotnējais akciju piedāvājums (IPO jeb Initial Public Offering), tirdzniecības simbols biržā, uzsākot akciju kotāciju, būs “EGG”. Simbols izvēlēts, lai skaidri investoriem vēstītu par uzņēmuma galveno darbības veidu – olu ražošanu. APF IPO noslēgsies pirmdien, 30. oktobrī un investori ir aicināti iesniegt parakstīšanās orderus uz akcijām savās internetbankās līdz pulksten 12:00, lai bankas tos spētu laicīgi apstrādāt.

Alūksnes putnu ferma uzstāda savu saules enerģijas parku

25.10.2023.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, ir uzsācis sava saules enerģijas parka uzstādīšanu. Parkā šobrīd notiek instalācijas darbi un pēc tā nodošanas ekspluatācijā tā jauda būs 250 kWp, ko nodrošinās 384 saules paneļi. Kopējā investīcija saules enerģijas parkā ir vairāk kā 240 tūkstoši eiro.

Alūksnes putnu ferma saņems 2 miljonus eiro no Lauku atbalsta dienesta

23.10.2023.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, piektdien, 20. oktobrī ir saņēmis Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) Lēmumu par projekta iesnieguma apstiprināšanu, kura ietvaros uzņēmums, izpildot atbalsta saņemšanas nosacījumus, saņems 2 miljonus eiro savu attīstības plānu finansēšanai. APF šobrīd īsteno savu sākotnējo akciju piedāvājumu (IPO jeb Initial Public Offering) un minētais LAD finansējums būtiski uzlabo APF investīciju plānu īstenošanas ekonomisko pamatojumu.

APF Holdings jaunputnu audzēšanas fermā Preiļos ieguldīs 1.7 miljonus eiro

19.10.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF) grupā ietilpstošais uzņēmums SIA Preiļu putni, kas nodarbojas ar dējējvistu audzēšanu cita APF grupas uzņēmuma - SIA Alūksnes putnu ferma vajadzībām, no Preiļu novada pašvaldības vakar ir pieņēmis ilgtermiņa nomā pašvaldības uzbūvētu ēku ar aptuveni 1500 m2 platību, kas tagad tiks pielāgota cāļu audzēšanai līdz dējējvistu vecumam. APF šīs jaunās fermas izveidē ieguldīs 1.7 miljonus eiro un paredzams, ka šis projekts pilnībā darbu uzsāks nākamā gada trešajā ceturksnī.

Šodien sākas APF Holdings IPO – parakstīšanās uz akcijām līdz 30. oktobrim

13.10.2023.
Šodien pulksten 10:00 sākas APF Holdings (turpmāk – APF) akciju sākotnējais publiskais piedāvājums (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) un laikā līdz 30. oktobra pulksten 15:30 jebkurš Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājs, kā arī institucionālais investors var parakstīties uz jaunām APF akcijām. Vienas akcijas cena ir 6.81 eiro un minimālais ieguldījums ir viena akcija. APF ir uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni,

Enlight Research nosaka APF Holdinga vērtību 51 miljona eiro līmenī, vienas akcija vērtība – 8.92 eiro

9.10.2023.
Starptautiskais investīciju izpētes uzņēmums Enlight Research, kas vērtē Baltijas biržā kotēto uzņēmumu akcijas, ir aplēsis AS APF Holdings (turpmāk – APF) akciju vērtību 51 miljona eiro apmērā, kas atbilst cenai 8.92 eiro par akciju. Šis vērtējums par 31% pārsniedz APF sākotnējā publiskā piedāvājumā noteikto vienas akcijas cenu – 6.81 eiro.

APF Holdings IPO akcijas cena būs 6.81 eiro, parakstīšanās periods no 13. līdz 30. oktobrim

5.10.2023.
APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, ir saņēmusi Latvijas Bankas apstiprinājumu APF akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) Prospektam, kas paredz, ka IPO akcijas cena būs 6.81 eiro un parakstīšanās periods uz akcijām būs no 13. oktobra līdz 30. oktobrim.

Alūksnes putnu fermas grupa iesniedz IPO prospektu izskatīšanai un apstiprināšanai Latvijas Bankā

27.09.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šodien ir iesniegusi izskatīšanai un apstiprināšanai Latvijas Bankā rudenī plānotā akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) prospektu. Uzreiz pēc prospekta apstiprināšanas tiks paziņota piedāvāto akciju cena un parakstīšanās periods.