“Alūksnes putnu ferma” radījusi “The Chick Game” – pirmo olu ēšanas un spēlēšanas aplikāciju Latvijā

3.07.2023.
Kas bija pirmais – vista vai ola, vairs nav aktuāls jautājums, jo plaša patēriņa olu ražotne “Alūksnes putnu ferma”, kas ietilpst akciju sabiedrībā “APF Holdings”, radījusi unikālu precedentu. Proti – ņemot vērā straujo viedierīču spēļu jeb “mobile gaming” nozares attīstību un ar mērķi uzrunāt digitāli progresīvākus jaunākas un jauniešu auditorijas patērētājus, uzņēmums investējis vairāk nekā 200 tūkstošus eiro pavisam jauna olu zīmola un mobilās aplikācijas “The Chick Game” izveidē. Rezultātā patērētāji, iegādājoties jauno “The Chick Game” produktu līniju, varēs ne vien bagātināt savu uzturu ar augstvērtīgām un Latvijā ilgtspējīgi ražotām vistu olām, bet arī kļūt par “virtuāliem vistu fermeriem”, kuri digitālā un izklaidējošā veidā apgūst modernās putnkopības tradīcijas.

“Alūksnes putnu ferma” laidusi klajā Latvijā pirmos olu proteīna smūtijus “Fiteg2”

12.06.2023.
Sekojot veselīga dzīvesveida un uztura tendencēm, plaša patēriņa olu ražotne “Alūksnes putnu ferma”, kas ietilpst akciju sabiedrībā “APF Holdings”, piedāvā Latvijā vēl neredzētu jaunumu – olu baltuma proteīna smūtiju zīmolu “Fiteg2”. Unikālās produktu līnijas klāstā ir trīs garšu smūtiji, kuru izveidē un palaišanā tirgū investēti vairāk nekā 120 tūkstoši eiro.

Alūksnes putnu fermas uzņēmumu grupa dosies biržā, īstenojot akciju sākotnējo publisko piedāvājumu

22.05.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), kas ir uzņēmumu grupa, ietverot vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šī gada rudenī plāno doties biržā, īstenojot savu akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO jeb Initial Public Offering).

Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

10.03.2023.
Paziņojums tiks publicēts 2023. gada 10. martā Alūksnes un Apes novadu laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” Nr. 20 (419)