APF Holdings IPO akcijas cena būs 6.81 eiro, parakstīšanās periods no 13. līdz 30. oktobrim

5.10.2023.
APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, ir saņēmusi Latvijas Bankas apstiprinājumu APF akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) Prospektam, kas paredz, ka IPO akcijas cena būs 6.81 eiro un parakstīšanās periods uz akcijām būs no 13. oktobra līdz 30. oktobrim.

Alūksnes putnu fermas grupa iesniedz IPO prospektu izskatīšanai un apstiprināšanai Latvijas Bankā

27.09.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šodien ir iesniegusi izskatīšanai un apstiprināšanai Latvijas Bankā rudenī plānotā akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (turpmāk - IPO jeb Initial Public Offering) prospektu. Uzreiz pēc prospekta apstiprināšanas tiks paziņota piedāvāto akciju cena un parakstīšanās periods.

Alūksnes putnu fermas grupas IPO mērķis ir piesaistīt 7 miljonus eiro

5.09.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šī gada rudenī plānotā sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO jeb Initial Public Offering) mērķis ir piesaistīt 7 miljonus eiro attīstības plānu īstenošanai.

Alūksnes putnu fermas grupai ievēl jaunu padomi - to vadīs Uldis Iltners, vietniece – Eva Berlaus

21.08.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupai, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, pirms šī gada rudenī plānotā sākotnējā publiskā piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering) ir iecelta jauna padome par kuras priekšsēdētāju ievēlēts Uldis Iltners, bet padomes priekšsēdētāja vietniece būs Eva Berlaus. Citi padomes locekļi būs Migels Džordao (Miguel Jordao) un Aleksandrs Adamovičs.

Alūksnes putnu fermas IPO mērķis ir līdz 2025. gadam par 60% palielināt ražoto olu apjomu un vairāk kā dubultot ieņēmumus

17.08.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), uzņēmumu grupa, kas ietver vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šī gada rudenī plānotā sākotnējā publiskā piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering) mērķis ir piesaistīt investoru līdzekļus, lai būtiski palielinātu Alūksnes Putnu Fermas koncerna darbības mērogu un līdz 2025. gadam audzētu ražoto olu daudzumu par 60%. Šāda apjoma izaugsme nozīmēs, ka uzņēmuma ieņēmumi augs no aptuveni 11 miljoniem eiro 2022. gadā līdz pat 25 miljoniem 2025. gadā.

“Alūksnes putnu ferma” radījusi “The Chick Game” – pirmo olu ēšanas un spēlēšanas aplikāciju Latvijā

3.07.2023.
Kas bija pirmais – vista vai ola, vairs nav aktuāls jautājums, jo plaša patēriņa olu ražotne “Alūksnes putnu ferma”, kas ietilpst akciju sabiedrībā “APF Holdings”, radījusi unikālu precedentu. Proti – ņemot vērā straujo viedierīču spēļu jeb “mobile gaming” nozares attīstību un ar mērķi uzrunāt digitāli progresīvākus jaunākas un jauniešu auditorijas patērētājus, uzņēmums investējis vairāk nekā 200 tūkstošus eiro pavisam jauna olu zīmola un mobilās aplikācijas “The Chick Game” izveidē. Rezultātā patērētāji, iegādājoties jauno “The Chick Game” produktu līniju, varēs ne vien bagātināt savu uzturu ar augstvērtīgām un Latvijā ilgtspējīgi ražotām vistu olām, bet arī kļūt par “virtuāliem vistu fermeriem”, kuri digitālā un izklaidējošā veidā apgūst modernās putnkopības tradīcijas.

“Alūksnes putnu ferma” laidusi klajā Latvijā pirmos olu proteīna smūtijus “Fiteg2”

12.06.2023.
Sekojot veselīga dzīvesveida un uztura tendencēm, plaša patēriņa olu ražotne “Alūksnes putnu ferma”, kas ietilpst akciju sabiedrībā “APF Holdings”, piedāvā Latvijā vēl neredzētu jaunumu – olu baltuma proteīna smūtiju zīmolu “Fiteg2”. Unikālās produktu līnijas klāstā ir trīs garšu smūtiji, kuru izveidē un palaišanā tirgū investēti vairāk nekā 120 tūkstoši eiro.

Alūksnes putnu fermas uzņēmumu grupa dosies biržā, īstenojot akciju sākotnējo publisko piedāvājumu

22.05.2023.
AS APF Holdings (turpmāk – APF), kas ir uzņēmumu grupa, ietverot vienu no lielākajiem putnkopības un olu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA Alūksnes putnu ferma un putnkopības un jaunputnu audzēšanas uzņēmumu SIA Preiļu putni, šī gada rudenī plāno doties biržā, īstenojot savu akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO jeb Initial Public Offering).

Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

10.03.2023.
Paziņojums tiks publicēts 2023. gada 10. martā Alūksnes un Apes novadu laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” Nr. 20 (419)