Alūksnes putnu ferma investēs 4 miljonus eiro jaunās iekārtās

27.05.2024.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, ir parakstījusi līgumu ar lauksaimniecības iekārtu ražotāju Big Dutchman un investēs 4 miljonus eiro divu jaunu dējējvistu novietņu aprīkošanā ar modernu un automatizētu putnu turēšanas iekārtu. Big Dutchman, kas sākotnēji tika dibināts ASV, šobrīd ir Vācijas uzņēmums ar gandrīz 100 gadu pieredzi lauksaimniecības iekārtu ražošanā ar specializāciju putnkopībā un cūkkopībā.

Alūksnes putnu ferma investēs 2,7 miljonus eiro divu jaunu dējējvistu novietņu būvniecībā

23.05.2024.
SIA Alūksnes putnu ferma, kas ir AS APF Holdings (turpmāk – APF) uzņēmumu grupas uzņēmums, ir parakstījusi līgumu ar būvniecības uzņēmumu SIA Aimasa un investēs 2,728 miljonus eiro divu jaunu dējējvistu novietņu būvniecībā, kurās vistas tiks turētas ārpus sprostiem, nodrošinot augstākos labturības apstākļus. SIA Aimasa tika izraudzīts konkursa kārtībā ar saimnieciski labāko piedāvājumu. Paredzams, ka pirmā no jaunajām dējējvistu novietnēm tiks nodota ekspluatācijā šī gada beigās, bet otra – nākamā gada aprīlī.

APF Holdings pērn sasniedz vēsturiski labākos rezultātus – 13,3 miljonu eiro apgrozījumu un 527 tūkstošu eiro peļņu

28.03.2024.
APF Holdings (turpmāk – APF), kurā ietilpst viens no lielākajiem Baltijas olu ražotājiem SIA Alūksnes putnu ferma, neauditētais Gada pārskats par 2023. gadu liecina, ka APF pagājušo gadu ir noslēdzis ar 13,318 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18% vairāk nekā gadu iepriekš, kad apgrozījums bija 11,229 miljoni eiro. Savukārt uzņēmuma peļņa pērn bija 527 108 eiro, kas ir par 59% vairāk kā gadu iepriekš, kad peļņa bija 331 047 eiro.

APF Holdings privātā obligāciju emisijā piesaista 7 miljonus eiro

22.02.2024.
APF Holdings (turpmāk – APF), kurā ietilpst viens no lielākajiem Baltijas olu ražotājiem SIA Alūksnes putnu ferma, savu attīstības plānu īstenošanai privātā obligāciju emisijā ir piesaistījis 7 miljonus eiro. Visu obligāciju emisijas apjomu iegādājās Polijas investīciju fonds CVI. Obligāciju dzēšanas termiņš ir četri gadi.

APF Holdings: šogad pieprasījums pēc kūtīs dētām olām Latvijā var dubultoties, bet olu cenas saglabāsies pērnā gada līmenī

11.01.2024.
APF Holdings (turpmāk – APF), kurā ietilpst viens no lielākajiem Baltijas olu ražotājiem SIA Alūksnes putnu ferma, paredz, ka šogad Latvijā būtiski augs tieši kūtīs dēto olu pieprasījums, kas var pat dubultoties no aptuveni 36 miljoniem pagājušajā gadā līdz 70 – 75 miljoniem šogad, ņemot vērā, ka lielveikalu tīkli gada gaitā turpinās atteikties no sprostos dēto olu tirdzniecības. Tāpat APF paredz, ka olu cenas Latvijā šogad būs stabilas, saglabājoties 2023. gada līmenī.

Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma iesniegšanu Vides pārraudzības valsts birojā atzinuma saņemšanai

10.01.2024.
Ziņojums vistu audzēšanas un olu ražošanas kompleksa “Alūksnes putnu ferma” pārbūve un ražošanas apjomu palielināšana sagatavots 2023. gada martā, aktualizētais ziņojums pēc sabiedriskās apspriešanas sagatavots 2023. gada maijā (1. redakcija iesniegta birojā 31.05.2023.; 2. redakcija – 09.01.2024.)

APF Holdings uzsāk pasterizētas olu masas piegādi industriāliem klientiem

15.12.2023.
Latvijas agrorūpniecības nozares dalībnieks un trešais lielākais olu ražotājs Baltijas reģionā APF Holdings, kurā ietilpst Alūksnes putnu ferma, ir uzsācis pasterizētas olu masas piegādi industriālajam kulinārijas segmentam. Pirmās piegādes klientiem veiktas jau šī gada oktobrī, tādējādi uzņēmums ir apņēmies ieņemt vadošo lomu ilgtspējīgas un ētiskas kulinārijas jomā. Šī pasterizētā olu masa bez konservantiem un piedevām, kas iegūta no Alūksnes putnu fermas kūtīs dētām olām, atspoguļo uzņēmuma apņemšanos nodrošināt kvalitāti un dzīvnieku labturību, kā arī apmierināt kulinārijas nozares prasības.

APF uzsāk iepirkuma procedūru divu jaunu vistu novietņu būvniecībai

5.12.2023.
Rīga, Latvija - Latvijas agrorūpniecības nozares nozīmīgs dalībnieks un trešais lielākais olu ražotājs Baltijas reģionā APF Holdings (turpmāk tekstā - APF) ar prieku paziņo par jaunas iepirkuma procedūras uzsākšanu divu modernu vistu novietņu būvniecībai. Šis stratēģiskais solis atbilst uzņēmuma akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO) mērķiem.

APF Holdings uzsāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunai ēku celtniecībai Alūksnē, kas apliecina attīstības stratēģiju ar taustāmiem darbiem

29.11.2023.
Viens no vadošajiem olu ražotājs Baltijā APF Holdings (NASDAQ: EGG) ir uzsācis būvlaukuma sagatavošanas darbus moderno šķirošanas, olu apstrādes un noliktavas telpu celtniecībai Alūksnē. Šis ir pirmais solis Alūksnes putnu fermas (APF) grupas ambiciozo investīciju mērķu īstenošanā, kas tika izklāstīti tā nesenajā akciju sākotnējā publiskajā piedāvājumā (IPO).

Šodien biržā sāk kotēt APF Holdings akcijas

9.11.2023.
Šodien pulksten 10:00 Nasdaq Rīga biržā sāka kotēt AS APF Holdings (turpmāk – APF) akcijas. Kotācija tika uzsākta pēc APF sākotnējā akciju piedāvājumā (IPO jeb Initial Public Offering), kas noslēdzās 3. novembrī. Uzsākot kotāciju, akcijas cena bija 5.11 eiro. Akcijas ir iekļautas First North sarakstā un to tirdzniecības simbols ir “EGG”.